BHP ELEKTRO -
o naszych szkolenia online

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów biznesowych uruchomiliśmy platformę e-learningową do szkoleń bhp. Oferujemy szkolenia bhp wstępne i okresowe. Przedsiębiorcy mogą zapisywać swoich pracowników na szkolenia online, dzięki czemu oszczędzają czas. Zaletą szkoleń online jest ich prostota i dostępność. Każde szkolenie kończy się testem potwierdzającym nabytą wiedzę. Pracownik po zdanym teście otrzymuje zaświadczenie i może przystąpić do pracy. Szkolenia bhp odbywają się przez internet, można je ukończyć bez wychodzenia z domu czy biura. Nasza platforma e-learningowa jest dostępna całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Szkolenia przeznaczone są dla:

  • pracowników administracyjno-biurowych,
  • osób kierujących pracownikami
  • pracowników inżynieryjno-technicznych
  • pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych.

Bezpieczeństwo

Oszczędność czasu
Profesjonalne kursy
Szybki kontakt

Firma BHP Elektro

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich firm, które dążą do spełnienia wymagań przepisów prawa pracy. Świadczymy kompleksowe usługi na zasadach outsourcingu, dysponując wykwalifikowaną kadrą.

Firma BHP-ELEKTRO nie skupia się wyłącznie na spełnianiu wymogów prawa. Dbamy o popularyzację zagadnień bhp, ppoż i pierwszej pomocy. Wskazujemy na praktyczne zastosowanie poznawanych zasad i czynności.

Uzupełnieniem naszej oferty jest platforma e-learningowa, do przeprowadzania szkoleń bhp online.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Współpracujemy z wieloma firmami

Obsługujemy zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa z wieloma oddziałami w województwie śląskim.

Szeroka kadra szkoleniowa

Nasza firma to gwarancja wysokiej jakości usług BHP wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę. 

Wieloletnie doświadczenie

Działamy od 2005 roku, pracując z przedsiębiorstwami z różnych branż, m.in.: budowlane, IT, administracja.

Szeroki zakres usług

Szkolenia to nie wszystko. Przeprowadzamy audyty w zakresie przestrzegania przepisów BHP, wykonujemy ocenę ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami

Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Powierz nam obsługę BHP w swojej firmie i zapewnij bezpieczeństwo swoim pracownikom. Przedsiębiorcy mogą nam powierzyć wykonywanie zadań służby BHP w ich firmie na zasadzie outsourcingu. Korzyści płynące z outsourcingu to nie tylko odciążenie własnej kadry pracowniczej z obowiązku czuwania nad kwestiami związanymi z bezpieczeństwem i higieną pracy, ale przede wszystkim gwarancja kompetencji i zachowania pełnej zgodności stosowanych w miejscu pracy zaleceń i przepisów z aktualnymi regulacjami prawnymi.